Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Gaziantep Kars uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Türkiye’nin en modern şehirlerinden biri olan Kars, Rus mimarisi etkisi altında kalan yapıları, Çıldır Gölünün muhteşem doğa manzarası, Sarıkamış ve Sarıçam ormanlarının uyumlu dansı ile görenleri büyüleyen bir güzelliğe sahiptir. Köklü bir tarihi olan kent, birçok medeniyete kucak açması ile bilinir.  Ermenistan’a açılan kapılarımızdan biri olan Kars, kendine has kültürü ile de cezbedici bir dokuya ev sahipliği yapar.

Kafkasya ve Anadolu arasında geçiş görevi taşıyan Ani Harabeleri, Anadolu’nun en eski antik kentlerinden biridir. Ermenistan ile Türkiye sınırındaki Arpaçay Nehrinde kurulu olan antik kent, sahip olduğu farklı dönemlere ait katedral, kilise, sur ve camileri ile muhteşem bir tarihi barındırır. Ani Harabeleri 2016 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girdi.

Türkiye’nin en prestijli kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış, kayak zevki ile ülkenin birçok yerinden turist çekmeyi başarır. Kar kalitesi bakımından Alpler ile eşdeğer bir özelliğe sahip olan Sarıkamış, Kars şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta yer alır. 13 kilometreyi bulan kayak pistlerine sahip olan bölgenin etrafında konaklamak için çeşitli alternatifler bulunur.

Gaziantep Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Gaziantep Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı