Çok ucuz fiyatlarla Kars Alanya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Alanya’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır. Alanya aktarmalı tüm uçuşlarınızı Antalya Havalimanından gerçekleştirebilirsiniz.

Kars Alanya uçak bileti al!

Sizde Kars’tan Alanya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Kars Alanya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Alanya’da nerelere gidebiliriz?

Kars Alanya Uçak Bileti

Kars Alanya Uçak Bileti

Konumu dolayısıyla dünyanın en güzel coğrafyalarından birine sahip olduğu görülen Alanya, yüzyılların eşlik ettiği tarihe hakimdir. Milattan önce 20. yüzyılda kurulduğu bilinen kent, bu tarihten sonra farklı uygarlıkları ağırladı. Her birinden çeşitli ananeler taşıyan Alanya, bugün ülkemizin yaz turizminde olduğu kadar kültürel ve tarihi turizminde de etkin bir kenttir.

Alaaddin Keykubat’a “İki denizin sultanı” unvanı aldıran Tersane şehrin önemli simgeleri arasındadır. 43 metre derinlikteki dehlizden meydana gelen Tersane, ilk dönemlerinde askerlerin ve şehir halkının önemli barınma noktalarından biri olarak kullanıldı. Bugün ise gemicilik ve denizcilik adına oldukça verimli bir müzedir.

Kars Alanya uçak bileti fiyatları

Alanya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Alanya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Alanya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Alanya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Kars Alanya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı