Çok ucuz fiyatlarla Kars Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

Kars Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Kars Gaziantep Uçak Bileti

Kars Gaziantep Uçak Bileti

Türkiye’nin pek çok açıdan en ilgi çekici şehirlerinden biri olan Gaziantep, taşıdığı manevi değerler ile dört mevsim boyunca da turizme oldukça elverişlidir. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetleri konuk eden kent; kiliseleri, hanları, kendine has sokakları, kültürü, nefis tatları ve samimi tavırları ile Türkiye’de kültür turlarının vazgeçilmez adresidir.

Şehirde ilk dikkat çeken ögelerin başında her sokak arasında rastlayabileceğiniz Gaziantep evleri gelir. Yüksek duvarlar arasında dış mekandan olabildiğince soyutlanan bu yapılar, genellikle iki veya üç kattan meydana gelir. Yöre halkının etnik kültürüne ve yaşam tarzına göre dizayn edilen Gaziantep evleri, daha çok içe dönük yaşam tarzının gözler önüne serildiği mekanlardır. İç tasarımı olarak eyvanlı tipler olarak da adlandırılan yapıların tabanındaki işlemeli taşlar oldukça dikkat çekicidir.

Eski Saray Caddesi üzerinde yer alan ve ‘Şahinbey’ olarak da adlandırılan Gaziantep Bakırcılar Çarşısı, Osmanlı döneminden beri 500 yıllık bir geleneğin timsalidir. Bakır madeninden yapılan günlük eşyalar ile çevrili olan çarşı, Antep geleneğinin en güzel göstergelerinden biridir.

Kars Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs

geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Kars Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.