Çok ucuz fiyatlarla Malatya Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Malatya Kars uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Malatya Kars Uçak Bileti

Malatya Kars Uçak Bileti

Kafkasya’nın Türkiye’ye uzanan yolu olan Kars; hem yazı, hem de kışı en güzel şekilde yaşatan kentlerden biridir. İlgi çekici mimarileri ile görenleri kendine hayran bırakan şehir, özellikle uzun yıllar boyunca Rusların elinde kalması sonucu Rus kültürüne günümüzde hala hakimdir. Yaşamaya devam eden etnik tarzları, yalnızca kendine özgü lezzetleri ile yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağı olan Kars, oldukça dikkat çekici bir atmosfere sahiptir.

19. yüzyılda Osmanlılar ile Ruslar arasındaki savaş sonrası Rusların eline geçen Kars Kalesi, kentin en görkemli eserlerinden biridir. Tarih boyunca çeşitli uygarlıkların eline geçen yapı günümüzde önemli bir kitabeye sahiptir. Şehir manzarasını ayaklar altına alan eser, şehrin kültürel tarzını en güzel şekilde ifade eden mimarilerden biridir.

Kars’ın kış turizmindeki baş rolü büyük bir kitle tarafından Çıldır Gölüdür. Ardahan ve Kars sınırlarını oluşturan göl yaklaşık olarak 123 kilometre alana sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük ikinci gölü olan bölge aynı zamanda bölgenin en büyük tatlı su gölüdür. At kızağı ve buzda balığın adresi olan Çıldır Gölü, muhteşem manzaralara sahiptir.

Malatya Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Malatya Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.