Çok ucuz fiyatlarla Muş Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Kastamonu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır.

Muş Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Muş Kastamonu Uçak Bileti

Muş Kastamonu Uçak Bileti

Yeşille mavinin en güzel şekilde harmanlandığı şehirlerden olan Kastamonu, ülkemizin doğa harikası illerinden biridir. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahne olan şehir, pek çok milli parkı sınırlarında barındırır. Aynı zamanda ülkemizin gizli koylarına ev sahipliği yapan kent, yaz aylarında bulunduğu bölgenin turizm kapasitesini büyük ölçüde karşılar. Her bir köşesinde ayrı bir tarihi barındıran Kastamonu, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de büyük bir değere sahiptir.

Pınarbaşı ilçe sınırları içinde yer alan Ilıca Şelalesi, şehrin turizmine öncülük eden noktalardan biridir. 15 metre yükseklikteki kayalıklar arasından dökülen suyun gölet oluşturması ile ilgi çekici bir görünüm kazanan bölge, doğa ile başbaşa kalmak isteyenlerin Kastamonu’daki ilk adreslerinden biridir. Bir tabiat harikası olan Ilıca Şelalesinin etrafı çeşitli yemyeşil ağaç türleri ile adeta cennetten bir parçadır. Etrafında yer alan bungalov evlerde konaklayabilir, ATV turu ile bölgeyi keşfedebilir ve trekking yapabilirsiniz.

Şehrin karakteristik yapısını gözler önüne seren en güzel yapılar Kastamonu evleridir. Yüzyıllar boyunca bölge halkının yaşam tarzına göre şekillenen evler hayranlık uyandırır. Günümüzde mesken dışında pek çok amaç içinde aktif olan Kastamonu evleri ülkemizin önemli değerlerinden biridir.

Muş Kastamonu uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Muş Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.