Türk Hava Yollarının yeni bir iş modeli olarak kurulan AnadoluJet, ülkemizin yolcu ve yük taşımacılığı konusunda ilk özel hava yolu firmaları arasındadır. THY altında farklı bir firma olarak kurulan AnadoluJet, hizmetlerinin sadeleştirilmesi ile uçak biletinde oldukça geniş avantajlar sağlıyor. ‘Uçmayan kalmasın’ sloganı ile uçuş hayatına başlayan firma, günümüzde hem yurt içi, hem de yurt dışında pek çok noktaya uçuş sağlıyor.

Yılın dört mevsimi de uçak biletinin adresi olan TatilCity.NET üzerinden yurt içi ve yurt dışı tatilleri ve otelleri için çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kayseri AnadoluJet uçak bileti için web sitemizi ziyaret edebilir, en uygun uçak biletinizi saniyeler içinde satın alabilirsiniz. Yıl boyunca düzenlediğimiz farklı kampanyalar için bize çağrı merkezimiz aracılığı ile de ulaşım sağlayabilir, gerekli tüm bilgiyi alabilirsiniz.

Kayseri AnadoluJet Uçak Bileti

Kayseri AnadoluJet Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul