Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Iğdır’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Kayseri Iğdır uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Iğdır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Kayseri Iğdır ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Iğdır Uçak Bileti

Kayseri Iğdır Uçak Bileti

Ülkenin doğu sınırlarından olan Iğdır, Ermenistan ile sınır komşumuzdur. Dağlık kesimlerin ve yüksek platoların kendini gösterdiği şehir, muhteşem Ağrı Dağı manzarasıyla bile görülmeye değer bir kenttir. Pek çok bitki ve sebzenin yetişme alanı olan kent, aynı zamanda bulunduğu bölgenin yeşili bol yerleşimleri arasında gelir.

Nuh’un gemisinin karaya oturduğu yer olarak bilinen Iğdır, aynı zamanda birçok tarihi olaya da tanıklık eder. Perslere, Makedonlara, Romalılara ve Araplara ev sahipliği yapan kentin dört bir yanında çeşitli uygarlıklara ait yapısal mimarilere rastlamak mümkündür.

Karakoyunlu ilçesine bağlı Korhan Yaylası üzerindeki Meteor Çukuru, şehir merkezine 42 kilometre uzaklıktadır. 1892 yılında bir gök taşının düşmesi sonucunda çeşitli bir doğa olayına uğrayan bölge, yoğun ilgi görür.

Kayseri Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

Iğdır Havalimanı Ulaşım

Iğdır Havalimanı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı şu anda iç hatlar servisi ile hizmetini yürütüyor. Sivil kategoride hizmet veren havalimanından şehir merkezine ulaşım için çeşitli alternatifler bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına da benzer şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanında bir de açık otopark bulunuyor. Kendi özel aracınızı bu otoparka bırakıp dilediğiniz yere güven içerisinde gidebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma tercih etmek isterseniz havalimanından kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle 30 dakikada varabilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatine göre hareket ettiğinden uçaktan iner inmez binebilir ve şehre ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama şirketinden dilediğiniz modelde ve fiyat aralığına göre bir araç seçebilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminal binasında göreceğiniz Rimal firması araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Taksi

Bir diğer seçenek ise trafik durumuna göre şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz taksiler. Terminal binası önünde bulunan ve 24 saat hizmet veren taksi duraklarından bir taksiye binerek şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Kayseri Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı