Uyguladığı ‘low cost’ yani düşük maliyetli hava taşımacılığı ile yüz binlerce kişinin hava yolu taşımacılığında ilk tercihlerinden olan Pegasus, ülkemizin özel yolcu ve yük taşımacılığı yapan firmaları arasındadır. Uçuş esnasında sunduğu hizmetin sadeleştirilmesi ve bunun uçak biletine ekonomik olarak yansıtılması ile büyük bir rağbet toplayan Pegasus Hava Yolları, ek ücret karşılığında ikram servisinde bulunur. Yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini seyahatseverlerle hesaplı yoldan buluşturan Pegasus’un tüm uçuş ağına web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kayseri Pegasus ucuz uçak için hemen web sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz uçak biletini en hesaplı şekilde satın alabilirsiniz. Uçak biletinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı tatilleri, otelleri, turları içinde çağrı merkezimiz aracılığı ile bize ulaşıp detaylı tüm bilgiyi alabilirsiniz.

Kayseri Pegasus Ucuz Uçak

Kayseri Pegasus Ucuz Uçak

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul