Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Her gün en az iki uçuş düzenlenmektedir. Uçuş süresi ise aktarmalar da dahil 6 saat sürmektedir.

Adıyaman Kayseri uçak bileti al!

Adıyaman’dan Kayseri’ye seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Kayseri uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Kayseri uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Kayseri Uçak Bileti

Adıyaman Kayseri Uçak Bileti

İç Anadolu’nun doğu tarafında bulunan, medeniyetler şehri olarak bilinen Kayseri, Erciyes Dağı eteklerinde kurulu, tarihi ile doğal güzellikleri ile turistlerin ilgisini çeken ilimizdir. Kayseri’ye seyahatinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan ilki elbette kış turizmi denilince akıllara gelen Erciyes Dağı olacaktır. Erciyes Dağı kayak merkezi ülkemizin en iyi pistlerine sahip olmakla beraber kayak tutkunlarına eğlenceli anlar vaat eden yerlerden. Tıpkı İstanbul’da olduğu gibi Kayseri’de de bir Kapalı Çarşı bulunuyor. Osmanlı döneminde yapılmış olan bu büyük çarşıda hediyelik eşya almak isteyenler, el işi ürünleri görmek isteyenler mutlaka uğramalı. Hisarcık Erciyes Teleski ise Kayseri’nin manzarasını tepeden doyasıya izlemek isteyenler için birebir.

Şehrin simgelerinden birisi olan tarihi Kayseri Kalesi turistlerin en çok ilgi gösterdiği yapılardan. Yapımının Roma İmparatoru III. Gordian dönemine denk geldiği düşünülmekle beraber tarihi dokusunu hala kaybetmemiş olması sebebiyle dikkatleri üzerine çeker. Şayet bölgedeki kazılarda ortaya çıkarılan tarihi eserleri görmek ya da Kayseri’nin geçmişine dair detaylı bilgi almak isterseniz Kayseri Müzesi’ne uğramanızı öneririz. 1906 yılında Sultan II. Abdülhamit’in emriyle yapılmış olan Kayseri Saat Kulesi ise meydanda görülebilir.

Adıyaman Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Kayseri’ye ya da Kayseri’den Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Havalimanı içinden de Adıyaman Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.