Çok ucuz fiyatlarla Denizli Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Kayseri’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

Denizli Kayseri uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Denizli Kayseri Uçak Bileti

Denizli Kayseri Uçak Bileti

6 bin yıllık bir geçmişe sahip olan Kayseri, ülkemizin bilinen en eski yerleşim birimlerinden biridir. Tarih boyunca çeşitli medeniyetlerin hüküm sürdüğü şehrin pek çok yerinde değişik kalıntılara rastlamak mümkün. Antik çağlardan beri ticaret yollarının üzerinde yer alan Kayseri’de eş zamanlı olarak ticarette oldukça gelişmiştir. Ülkemizin çeşitli yönlerden en gelişmiş şehirleri arasında yer alan Kayseri, Erciyes Dağının eteklerinde muhteşem doğal manzaralara da ev sahipliği yapıyor.

19. yüzyılda yapılan Surp Astvadzadzin, halk arasında bilinen adı ile Meryem Ana Kilisesi, kentin geçmişindeki en önemli din merkezlerinden biridir. Cumhuriyet dönemine kadar kilise olarak aktif bir hizmet veren yapı, ardından beden terbiyesi yapmak isteyenlerin hizmetine sunulmuştur. Birçok savaş döneminde farklı milletler tarafından Türklerin galip gelmesi için ayinler yapılan Meryem Ana Kilisesi, şehirde görülmesi gereken yapılardan biridir.

Zirvesi yılın dört mevsimi de karlı olan Erciyes Dağı, ülkemizin en görkemli dağlarından biridir. 3916 metre yüksekliğe sahip Erciyes, Kayseri şehir merkezine 26 kilometre mesafede bulunur. Ülkemizin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Erciyes Dağı, kayak turizmi için en çok tercih edilen şehirlerin başımda gelir.

Denizli Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Denizli Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.