Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Kocaeli’ne en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 50 dakikadır.

Diyarbakır Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’nde nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Kocaeli Uçak Bileti

Diyarbakır Kocaeli Uçak Bileti

Türkiye’nin sanayi ve ticaret konusunda en gelişmiş şehirlerinden biri olan Kocaeli, aynı zamanda nüfus olarak da ülkemizin en kalabalık illerinden biridir. Oldukça önemli bir tarihe sahip olan şehir, bulunduğu bölgenin de en yeşil kentidir. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde bulunan doğal güzellikleri ile pek çok gezginin uğrak noktası olan Kocaeli, aynı zamanda tarihi dokusu ile de görenleri cezbeden bir görünüme sahiptir.

Çam ormanları ile örtülü Kocaeli’nin yaylaları, tam olarak Karadeniz havasını taşır. Kirazlı Yaylası, Kuzu Yaylası, Kaya Üstü Yaylası, Menekşe Yaylası, Serindere Kanyonu ve İnönü Yaylası Kocaeli’de yayla turizminin en yoğun olduğu yerlerdir.

Ballıkayalar Tabiat Parkı, 1. derece doğal sit alanı olarak koruma altına alınmıştır. Gebze’ye bağlı Tavşanlı Köyünde bulunan Ballıkayalar, Türkiye’nin en popüler kaya tırmanışı merkezlerinden biridir. Kaya tırmanışının yanı sıra aynı zamanda kendinizi Ballıkayalar’ın eşsiz doğasına bırakıp doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Kerpe ve Kefken, Kocaeli’nin yaz turizmi için en uygun noktalarından biridir. Güzel plajları ve pembe kayalıkları arasında keyifli bir seyahat sunan kasabalar, en güzel anların tanıkları olabilir.

Diyarbakır Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı