Çok ucuz fiyatlarla Alanya Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Kayseri’ye her gün en az iki uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 15 dakikadır.

Alanya Kayseri uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Kayseri  ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Alanya Kayseri Uçak Bileti

Alanya Kayseri Uçak Bileti

Anadolu’nun köklü şehirlerinden olan Kayseri, 6 bin yılı aşkın geçmişi ile günümüzün önemli kültür taşıyıcılarından biridir. Geçmişten bugüne kadar ilginç yapılarını ve tarihini koruyan nadir yerleşimler arasında ilk sıralarda gelmeyi başaran kent, aynı zamanda Türkiye’nin dünya genelinde markalaşan bir gastronomi şehridir.

Ülkemizin en büyük ve kalabalık kentlerinden olan Kayseri, ticaretin oldukça hızlı döndüğü merkezlerden biridir. Yıllar içinde her bakımdan kendini geliştiren şehir, çok kültürlü yapıya sahiptir. Bunun en net örneklerinden biri ise Talas olarak gösterilebilir. Yıllar boyunca Ermeni ve Rumların önemli merkezlerinden olan Talas, kültürel ve tarihi anlamda şehrin mutlaka gezilmesi gereken yerlerinden biridir. Taş evleri, kiliseleri, camileri ve arnavut kaldırımlı dar sokakları ile oldukça etkileyici bir atmosfere sahne olan ilçe, keyifli bir yolculuk vadeder.

Alanya Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze

gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Alanya Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.