Çok ucuz fiyatlarla Giresun Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Kayseri’ye haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır.

Giresun Kayseri uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Giresun Kayseri Uçak Bileti

Giresun Kayseri Uçak Bileti

6 bin yıllık bir geçmişe ev sahipliği yapan Kayseri, Antik çağlardan günümüze kadar bulunduğu toprakların en önemli ticaret yolları üzerinde yer alır. Bu nedenle kent zaman içinde sanayi ve kültürel açıdan oldukça gelişen özellikler sergiler. Selçuklu döneminin en nadide örneklerini barındıran kent camileri, kervansarayları, han ve hamamları ile öne çıkar. Kayseri aynı zamanda gurme lezzetleri ile Türkiye çapında adını sıklıkla duyuran bir şehirdir.

I. Alaeddin Keykubat’ın eşi ve II. Gıyaseddin Keyhüsrev’in annesi Mahperi Hatun tarafından inşa ettirildiği bilinen Hunat Hatun Külliyesi, kendi içinde önemli bölümlere ayrılır. Bunlar hamam, cami, medrese, avlu ve kümbettir. 1238’de yılında yapılan külliye, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından kapsamlı bir restorasyon geçirdi. 800 yıllık eser, görkemli görünümü ve mimari yapısında bulunan taş oymaları ile Selçuklunun en önemli eserleri arasında yerini alır.

Hunat Medresesi ile oldukça yakın bir konumda bulunan Alaca Kümbetin 1280’de Emir Cemaleddin bin Muhammed tarafından yapıldığı bilinir. Şehrin en eski yapılarından biri olan kümbet, kesme taştan oluşan mimarisi ile ilgi çekici bir görünüm sergiler.

Giresun Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Giresun Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı