Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Nevşehir Kayseri uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir  Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Kayseri Uçak Bileti

Nevşehir Kayseri Uçak Bileti

Anadolu’nun kuzeyden güneye, doğudan batıya tam olarak ortasında yer alan Kayseri, 6 bin yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Asırlar boyunca çok sayıda medeniyeti konuk eden şehir, kültürel doku olarak oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Anadolu’nun en önemli ticaret noktalarının üzerinde bulunan kent, yıllar boyunca önemli uygarlıklar arasında alışverişin sağlandığı bir geçiş noktası olarak varlığını sürdürdü. Bu özelliği doğrultusunda günümüzde ticaretin oldukça gelişmiş olduğu görülen Kayseri, tarihsel ve kültürel turizmin ülkemizdeki temsilcilerinden biridir.

Yıl boyunca zirvesindeki karların erimediği görülen Erciyes Dağı, ülkemizin en önemli kayak merkezlerinden biridir. Şehrin en görkemli sembolü olan Erciyes, Kayseri’ye 25 kilometre uzaklıktadır. 3916 metre zirveye sahip olan bölge, çeşitli pistleri ve uzun parkurları ile bugün ülkenin en gelişmiş kış turizmi merkezlerinden biridir. Erciyes Dağının etrafında konaklamak için otel ve pansiyonlar yer alır.

Tarihi sokaklara, taş binalara, yüzlerce yıllık kilise, manastır ve camilere eşlik eden Talas, şehirde pek çok kültürün ve dinin bir araya geldiği yerleşimdir. Kayseri’de ilk yerleşimin olduğu yer olarak bilinen Talas’ın her bir köşesi gezmekten keyif alacağınız çeşitli dönemlere ait izler taşır.

Nevşehir Kayseri uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Kayseri  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.