Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Kocaeli’ne en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18  saat 40 dakikadır.

Ağrı’dan Kocaeli’ne uçak bileti al!

Sizde Ağrı‘dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ağrı Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’nde nerelere gidebiliriz?

Ağrı Kocaeli uçak bileti

Ağrı Kocaeli uçak bileti

Kocaeli doğa ve yaşam bölgeleri olarak birçok güzelliği barındıran bir şehirdir. Kartepe Maşukiye’de bulunan Kuzu yaylası Kocaeli’nin dokunulmamış berraklığı anlatır güzelliktedir. Dağ yürüyüşlerinin yapıldığı yaylada aynı zamanda kamp kurmakta mümkündür. Menekşe yaylasında ise doğa severler için çeşitli spor alanları yer alır. Trekking yapabilir ve bisikletle keşfe çıkabilirsiniz. Bir diğer Maşukiye Kirazlı Yaylası ise piknik severler için ideal bir alandır. Kirazlı yaylasından İzmit Körfezi’ni ve Sapanca Gölü’nü seyrederek ruhunuzu arındırabilirsiniz.

1972 yılında Türk Deniz Kuvvetleri’ne katılarak hizmet veren Gayret Gemisi, 1997 yılında Gölcük Tersanesi’nde onarılıp müze olarak hizmete girmiştir. 19. yüzyıl sivil mimari örneklerinden biri olan Vidinli  Sırrı Paşa Konağı restore edilmesinin ardından kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. Konağın haremlik ve selamlık olmak üzere iki bölümü bulunuyor. Kandıra ilçesine bağlı Babalı köyü, yemyeşil doğası ve inci gibi kumsalıyla hala Türkiye’nin el değmemiş bir bölgesi olarak saklanıyor. Burada zaman zaman ziyaretinize yunus balıkları da eşlik edebilir. Aynı zamanda Kocaeli seyahatinde Bağırbanlı Köyünü, Tahtalı Göletini, Eskihisar Kalesini ve Beşkayalar Tabiat Parkını gezmeyi ihmal etmeyin.

Ağrı Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları bu güzergah için tercih edilebilir. Ağrı Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Web sitemizde ucuz Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti de aranır. Ağrı”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Ağrı havalimanı, Ağrı ilinde bulunmakla beraber yapım yılı 1994’tür. Havalimanı ilin 8,5 km Güneyinde yer almaktadır. Alan olarak ise 1.500.000 m2 bir alanda konumlanmıştır. Yapımı tamamlandıktan sonra 1997 senesinde hizmete açılmıştır. Ancak havalimanı pisti büyük gövdeli uçaklar için yeterli olmadığından 2009 senesinde trafiğe kapatılarak tadilata girmiştir. Yolcu kapasitesi senelik ortalama 300 bindir. 45 metre genişliğinde ve pisti 3000 metre uzunluğundadır.

 Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Ağrı Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de ucuz uçak bileti bulunuyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti

2015 yılının Temmuz ayı’nda havalimanının adı Ağrı havalimanından Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı olarak değiştirilmiştir. Şu anda ise Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı olarak hizmete devam etmektedir. Havalimanının şehre uzaklığı 9 km civarındadır. Havalimanı sadece iç hatlara sahiptir. 1997 yılında bina tamamlanmıştır. Terminal binasında THY bürosu, sağlık birimi, güvenlik birimi, bebek odaları, Havaalanı Müdürlüğü makam odası, Mülk İdare Amirliği makam odası gibi odalar bulunmaktadır.

Ağrı Ahmed-i Hani Havaalanı Ulaşım

Havaalanına gitmek ya da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif mevcuttur. Eğer özel aracınız var ise havaalanında 100 araç kapasiteli geniş bir otoparktan yararlanabilirsiniz. HAVAŞ ise diğer bir alternatiftir. Ağrı’nın çeşitli bölgelerine yolcuları götüren bir HAVAŞ otobüs hizmeti bulunmaktadır. Ulaşım için taksi kullanılabileceği gibi belediyenin özel olarak tahsis ettiği otobüs s eferleri de bulunmaktadır. 100 araçlı açık otoparkın yanına bir de yeni kapalı otopark yapılmaktadır.

Ağrı Ahmed-i Hani havaalanı ucuz uçak bileti

Ağrı Havalimanı faaliyete geçtikten sonra Ankara ve İstanbul’a haftada 7’şer sefer düzenlenmektedir. Bununla beraber toplamda 14 sefer ile yolculara hizmet sağlamaktadır. Havalimanının güvenliği ise oldukça sıkıdır. Bu gü venlik adına havaalanı mücavir sahası sınırları tel örgü ile çevrelenmiştir. Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı‘ndan kalkacak uçaklar için ucuz uçak bileti bulmanız mümkündür. Bu konuda firmamız gerekli her türlü desteği sağlamaktadır.

Ucuz Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Ağrı’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı uçak bileti bulabilir ve konforlu bir şekilde seyahat edebilir.

Ahmed-i Hani Havaalanı Lokasyon

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı içinden de Ağrı Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde yer alan Cengiz Topel Havaalanı bu bağlamda doğal güzellikleri ve huzur veren yaylaları barındıran bir ilçede konumlanır. Kocaeli, Marmara bölgesinin en canlı ve insan trafiğinin fazla olan yerlerinden birisidir. Bu sebeple Cengiz Topel Havalimanı’nı da bu tarfiğin parçası konumundadır. İzmit olarak da bilinen Kocaeli, ülkemizin en hızlı büyüyen ve gelişen aynı zamanda sanayi bölgelerinin başını çeken bir ilidir. Web sitemizde ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti de aranır. Kocaeli”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Tatil City çok ucuz Samsun Çarşamba Havalimanı uçak bileti bulur. Ekonomik, ucuz uçak bileti acentamızda.

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı, sivil ve askeri kategoride hizmet veren bir havaalanıdır. Konum olarak İzmit merkeze 15 km mesafededir. Hav alimanının yapımına 1995 senesinde başlanmıştır. Ancak 1999 senesin de meydana gelen büyük deprem nedeniyle ciddi manada hasar görmüştür.

Deprem sonrasında Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı lojistik ve dağıtım alanında hizmet vermeye başlamıştır. Havalimanı tam manasıyla 2011 yılında hizmete geçmiştir. 2012’nin Mart ayında “Geçici Hava Hudut Kapısı” olarak konumlandırılarak hizmete devam etmiştir. Havaalanından hem yurt içi hem de yurt dışı seferler yapılmaktadır.

Cengiz Topel Havaalanı Ulaşım

Cengiz Topel Havalimanı, modern yapısı ve vizyonu ile yolculara en iyi hizmeti sunacak şekilde dizayn edilmiştir. Tesislerinde yolcuların her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek alanlar bulunmaktadır. Havaalanının kendi içerisinde açık otoparkı mevcuttur. Kendi özel araçları ile gelmek isteyen yolcuları için rahat ve kullanışlı bir alan tahsis etmiştir.

Cengiz Topel Havalimanı ucuz uçak bileti

Cengiz Topel Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da şehir merkezin den Cengiz Topel Havalimanı’na gitmek için pek çok alternatif mevcuttur. Özel aracınız dışında şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleri ile varmak mümkündür. Ayrıca Havaalanında taksi hizmeti de verilmektedir. Taksi ile hızlı ve güvenli bir şekilde merkeze varabilirsiniz. Bunun dışında araç kiralama firması ile dilediğiniz türde bir araç kiralayarak da istediğiniz yere gitmeniz mümkündür. Şehir merkezinden ortalama yarım saatlik bir mesafede olduğu için ulaşım hem hızlı hem de konforlu olmaktadır.

Ucuz Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Cengiz Topel Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Kocaeli’den uçmak isteyen yolcular ucuz Cengiz Topel Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Cengiz Topel Havaalanı Konumu

Ağrı Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.