Çok ucuz fiyatlarla Antalya Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Kocaeli’ne en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat, 10 dakikadır.

Antalya Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Antalya‘dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Kocaeli Uçak Bileti

Antalya Kocaeli Uçak Bileti

Marmara’da bulunan fakat bölgenin keşmekeşliğinden son derece uzak doğası olan Kocaeli, aynı zamanda da büyük bir tarihsel geçmişe sahiptir. Küçük ve şirin bir tatil kasabası olan Kerpe, deniz tatili sevenler için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Hem sörf, hemde kamp yapma imkanına sahip Kerpe’ye Kocaeli seyahatiniz esnasında gitmelisiniz.  Kerpe gibi küçük bir tatil kasabası olan Kefken’de pembe kayalıkları ve eşsiz manzarası ile size huzur dolu anlar yaşatabilir.

Su kayağının motorlu tekne veya başka bir araçla çekilerek yapılan spor dalı olan wakeboard, Kocaeli’nin Bıçkıdere Göletinde yapılıyor. Kocaeli sadece yaz mevsimde değil, kış mevsiminde de oldukça güzel olanaklar sunuyor. Kartepe kayak merkezi kış sporu sevenler için mutlaka gezilmesi gereken yerler arasındadır.

Maşukiye de bulunan Kuyu yaylası da İzmit Körfezi ve Sapanca Gölü manzarası eşliğinde muhteşem havasıyla ziyaretçilerini ağırlıyor. Kocaeli’den gitmeden önce görmeniz gereken diğer yerler ise Seka Park, Gayret Gemi Müzesi, İzmit Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Gölcük Deniz Müzesi, Kaiser Wilhelm Köşkü ve Ballıkayalar sıralanabilir.

Antalya Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Antalya Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Gazipaşa Havalimanı içinden de Antalya Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Antalya Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.