Çok ucuz fiyatlarla Adana Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Kocaeli’ne en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5  saat 30 dakikadır.

Adana Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Adana‘dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Adana Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’nde nerelere gidebiliriz?

Adana Kocaeli Uçak Bileti

Adana Kocaeli Uçak Bileti

Kocaeli doğa ve tarihi güzelliği içinde barındıran nadir büyükşehirlerden biridir. 1994 yılında Milli park olarak koruma altına alınan Ballıkayalar Tabiat Parkı doğa düşkünleri için aranılan tüm aktiviteleri içinde barındıran bir ortam sunuyor. İster kayalara tırmanabilir, isterseniz kahvaltı sonrasında yeşilliklerin arasında güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Kuzu Yaylası Milli Parkı da mutlaka görmeniz gereken yerler arasında.  Sapanca Gölü kıyısında yer alan Maşukiye gölü ise dört mevsim güzelliği ile insanı büyülüyor. Deniz ve sörf tatili sevenler için biçilmiş kaftan olan Kerpe ve pembe kayaları ile bilinen Kefken oldukça güzel doğal mirasların arasında yer alıyor. Kartepe Kayak Merkezi ise özellikle kış tatili sevenler için görülmesi gereken bir yer.
Bizans tarafından yapılan Eskihisar Kalesi görülmeye değer bir tarihe sahiptir. Aynı zamanda Eskihisar Kalesinin yakınında bulunan Osman Hamdi Bey Müzesi de sanata ilgi duyanlar için ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır. Osmanlı’dan kalma değerli yapılar arasında yer alan bir başka nokta ise Sultan Abdülaziz döneminde inşa edilen Kasr-ı Hümayun Sarayı’dır. Bu saray aynı zamanda İstanbul dışında yapılan ilk saray olma özelliğini taşır.

Adana Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli’ne seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Adana Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alınabiliyor.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Cengiz Topel Havalimanı

Adana Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.