Çok ucuz fiyatlar ile Elazığ Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Kocaeli’ye direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 11 saat 5 dakikadır.

Elazığ Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’nde nerelere gidebiliriz?

Elazığ Kocaeli Uçak Bileti

Elazığ Kocaeli Uçak Bileti

Muhteşem doğası ile hem yazın, hem de kışın ülkemizin en güzel turizm bölgelerinden biri olan Kocaeli, Osmanlı döneminden kalma tarihi yapıları, yaylaları, şelaleleri, pembe kayalıkları, plajları ve körfez manzarası ile keyifli enstantaneler sunuyor. Ülkemizin en güzel kayak merkezlerinden biri olan Kartepe’ye sahip olan Kocaeli, özellikle çevre illerden oldukça çok sayıda turist çekiyor.

Osmanlı döneminin en ünlü Türk ressamlarından biri olan Osman Hamdi Bey’in Eskihisar’daki köşkü, sanatçının pek çok eserine ev sahipliği yapıyor. Kaplumbağa Terbiyecisi, Vazo Yetiştiren Kız ve Silah Taciri gibi ünlü çalışmaları bulunan sanatçının 26 yıl boyunca yaşadığı bu ev, günümüzde Osman Hamdi Bey Müzesi adında önemli bir kültürel yapıdır.

Meşhur İzmit Saat Kulesinin yanında yer alan İzmit Sarayı bir diğer adı ile Kasr-ı Hümayun Sarayı, Sultan Abdülaziz’in av köşküdür. 4. Murat döneminde inşa edilen yapı, İstanbul dışında yapılan ilk saray olma özelliğine sahiptir. Fransız mimarisi ve Osmanlı motifleri taşıyan eser, günümüzde Osmanlı dönemine ait pek çok kalıntının sergilendiği bir müze olarak hizmet veriyor.

Elazığ Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı