Çok ucuz fiyatlarla Giresun Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Kocaeli’ne haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 25 dakikadır.

Giresun Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Giresun Kocaeli Uçak Bileti

Giresun Kocaeli Uçak Bileti

İstanbul’a yakınlığı ile de seyahat için sıklıkla tercih edilen Kocaeli, eşsiz doğası ile bulunduğu bölgenin ender şehirlerinden biridir. Kocaeli günümüzde sanayisi ile oldukça hızlı gelişen kentlerin arasındadır. Körfez manzarası ile ayrı bir güzelliğe sahip olan şehir, yayla turizmi içinde elverişlidir. Kartepe kayak merkezi sayesinde yüksek oranda turist kapasitesine kucak açmasının yanı sıra, sahil şeridi ile de yaz turizminin adreslerinden biridir.

Gebze’ye 10 kilometre uzaklıkta yer alan Ballıkayalar Tabiat Parkı, sahip olduğu bitki örtüsü ile Türkiye’nin eşsiz noktalarından biridir. 1995 yılında milli park statüsüne kavuşan Ballıkayalar, büyüleyici bir doğal güzelliğe ev sahipliği yapar. Bölgede doğa yürüyüşü ve piknik yapılma imkanı bulunduğu gibi, kamp seven gezginlerinde şehirdeki ilk duraklarıdır. Kaya tırmanışı ile ünü yaygın olan Ballıkayalar, huzur dolu bir seyahat rotasıdır.

Kartepe ilçesinde bulunan Kirazlı Yaylası, İzmit’in en ünlü yayla alanlarından biridir. Cırcır böcekleri eşliğinde piknik imkanı sunan yayla, Sapanca ve İzmit’in muazzam manzarasına da eşlik eder. Aynı zamanda yaylanın etrafında güzel bir doğa yürüyüşüne de çıkabilirsiniz.

Giresun Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Giresun Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı