Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Kocaeli’ne haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 55 dakikadır.

Hakkari Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Hakkari Kocaeli Uçak Bileti

Hakkari Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesi’nin Çatalca Kocaeli Bölümüne adını veren şehir, bulunduğu bölgenin en gelişen kentleri arasındadır. Eşsiz doğası ile en güzel tatil rotalarından birine sahip olan Kocaeli, yayla turizmi için ülkemizin seçkin noktalarından biridir.

Şehrin önemli yapıları arasında olan saat kulesinin yanındaki İzmit Sarayı, heybetli görüntüsü ile Türkiye’nin en bilindik eserlerinden biridir. Kasr-ı Humayun Sarayı olarak da adı geçen yapı, Sultan Abdülaziz’in Av Köşküdür. İstanbul dışında yapılan ilk saray olma özelliğine sahip olan Kasr- Humayun, iki kattan meydana gelir. Mermer kaplı yapı tavan süslemelerinin yanı sıra, barok stilinin eşsiz mimarisine de ev sahipliği yapar.

Kartepe ilçesinde yer alan Maşukiye, Sapanca Gölü manzarası ile harmanlandığında muhteşem bir görüntü ortaya koyar. Kocaeli’nin tabiat güzelliğini sergileyen bölge, eşsiz doğası ile özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça yüksek turist kapasitesine sahiptir. Etrafında büyük bir yaşam alanı oluşturulan Maşukiye, doğal köy kahvaltısı ve taze alabalıkları ile ziyaretçilerine güzel bir damak zevki yaşatır

Hakkari Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Hakkari Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı