Çok ucuz fiyatlarla Hatay Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Kocaeli’ne haftada en az altı uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Hatay Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Hatay Kocaeli Uçak Bileti

Hatay Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin en gelişen şehirlerinden biri olan Kocaeli, dağları, ormanları ve denizleri ile bulunduğu bölgenin özelliklerinden ziyade Ege ve Karadeniz tavrı gösterir. Muhteşem yaylaları, şahane plajları ve balıkçı kasabaları ile doğanın rengarenk hallerine hakim olan kent, aynı zamanda Osmanlı döneminin en kıymetli eserlerine de kapılarını açar.

Boylu boyunca uzanan çam ağaçları, dik yamaçları ve kusursuz güzelliği ile Kocaeli Yaylaları Başiskele ve Maşukiye olarak iki bölüme ayrılır. Başiskele tarafında bulunan Kaya Üstü Yaylası, İnönü Yaylası, Menekşe Yaylası, Serindere Kanyonuna karşılık Maşukiye bölümünde ise Kuzu Yaylası ve Kirazlı Yaylası yer alır. Dört mevsim boyunca da farklı amaçlar için aktif bir şekilde kullanılan yaylalar kışın Türkiye’nin en güzel kamp alanlarına ev sahipliği yapar. Enduro ve off road gibi adrenalin dolu sporlar için elverişli olan bölge, yazın ise küçükbaş hayvancılık için kullanılır.

Ballıkyalar Tabiat Parkı, 1. Derece Doğal Sit Alanıdır. Gebze’de Tavşanlı Köyüne bağlı olan bölge hem trekkinciler, hem kaya tırmanışcıları için Türkiye’nin en uygun arazi yapısına sahiptir.

Hatay Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı