Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Kocaeli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

Kahramanmaraş Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Kocaeli Uçak Bileti

Kahramanmaraş Kocaeli Uçak Bileti

Türkiye’nin ideal tatil merkezlerinden biri olan Kocaeli, birbirinden güzel doğal manzaraları ile oldukça ilgi çekici bir şehirdir. Kartepe Kayak Merkezi ile kış turizminin en verimli bölgelerinden biri olarak karşımıza çıkan Kocaeli, aynı zamanda Osmanlı’dan kalan en güzel mimarilerin merkezlerinden biri olan kent, yerli ve yabancı gezginlerin Türkiye’deki ilk uğrak duraklarından biridir.

Gebze’ye 10 kilometre uzaklıkta olan Ballıkayalar Tabiat Parkı, şehrin doğa ile iç içe olan huzur dolu noktasıdır. 1995 tarihinde milli park statüsü kazanan bölge, aynı zamanda trekking ve kaya tırmanışları için ülkemizin en verimli noktalarından biridir. Muhteşem bir doğa manzarasına sahip olan Ballıkayalar Tabiat Parkı, aynı zamanda kamp alanı içinde sıklıkla tercih edilir.

Kartepe sınırları içinde yer alan Kirazlı Yaylası, özellikle yerel halkın kısa tatil rotasını simgeleyen bir bölgedir. İzmit ve Sapanca’nın en güzel manzaralarına tanık olabileceğiniz bölge, doğa yürüyüşü ve piknik alanı içinde sıklıkla tercih edilir. Bölgenin en güzel yayla turizmi merkezlerinden biri olan Kirazlı Yaylası yaz ve kış ayrı bir güzelliktedir.

Kahramanmaraş Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.