Çok ucuz fiyatlarla Kars Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 35 dakikadır.

Kars Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Kars Kocaeli Uçak Bileti

Kars Kocaeli Uçak Bileti

Yıllardır büyük bir tarihi mimariye kapılarını açan Kocaeli, Osmanlı Devletinin örnek teşkil edecek eserlerine sahiptir. Geçmişten geleceğe bu büyük mirasa özenle sahip çıkan bölge, aynı zamanda zengin doğal güzelliği ile de dört mevsim boyunca tabiatın en güzel renklerini taşır.

Kocaeli’nin kış turizmine hitap eden yegane bölgelerinden biri olan Kartepe’de yer alan Maşukiye, aynı zamanda ülkemizin yayla turizmine hakim noktaları arasındadır. Kartepe’nin eteklerine serili olan bölge, bunun yanı sıra Sapanca Gölü ile de görenleri cezbeder. El değmeyen bir doğaya kapılarını açan Maşukiye etrafında bulunan şelaleleri ile ülkemizin huzur kaynaklarından biridir. Alabalık üretim çiftliği bulunan Maşukiye özellikle balığı ve köy kahvaltısı çeşitleri ile günübirlik gezilerin dahi başrolüdür.

Gebze’ye 10 kilometre uzaklıkta yer alan Ballıkayalar Tabiat Parkı şehrin kaosundan ve gürültüsünden uzakta doğa ile iç içe bir bölgedir. 1995 yılında milli park ilan edilen Ballıkayalar, özellikle yaz aylarında kamp kurmak isteyenlerin uğrak noktasıdır. Bölge aynı zamanda trekking ve kaya tırmanışı için oldukça elverişlidir.

Kars Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.