Çok ucuz fiyatlarla Konya Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 45 dakikadır.

Konya Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Konya Kocaeli Uçak Bileti

Konya Kocaeli Uçak Bileti

Ülkemizin en yeşil bölgelerinden biri olan Kocaeli, eşsiz doğası ile dikkatleri üzerine çeker. Türkiye’de sanayinin en çok gelişme gösterdiği şehirlerden biri olan il, doğası ile bulunduğu bölgenin en gözde yerleşim birimlerinden biridir. Türkiye’nin önemli yayla turizmi merkezlerinden biri olan Kocaeli, doğası ile olduğu kadar, tarihsel değeri ile de ilgi çekicidir.

Osmanlı döneminin en önemli ressamlarından biri olan Osman Hamdi Bey Müzesi, Eskihisar sınırları içindedir. Osman Hamdi Bey’in birbirinden değerli eserlerini ziyaretçileri ile buluşturan müze, 26 sene boyunca ünlü ressamın yaz aylarını geçirdiği evdir. Mimari açıdan 19. yüzyıl Osmanlı döneminin seçkin örneklerinden birini ifade eden yapı, iki katlıdır. Denize nazır bir konumda yer alan Osman Hamdi Bey Müzesi, bahçesinde Fransız mimarisinden izler taşır.

Şehrin önemli mimarilerinden biri olan saat kulesinin yanında bulunan İzmit Sarayı ‘Kasr-ı Humayun’ olarak da bilinir. Cephesi tamamen mermer kaplı olan yapı, tavan süslemeleri ile göz kamaştırır. Barok stilinin belirgin örneklerinden biri olan Kasr-ı Humayun, 2007 yılından itibaren saray müze olarak ziyaretçilerine açıktır.

Konya Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Konya Havalimanı içinden de Konya Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.