Çok ucuz fiyatlarla Mardin Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin’den Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Mardin Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Mardin’den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Mardin Kocaeli Uçak Bileti

Mardin Kocaeli Uçak Bileti

Sanayi olarak ülkemizin en gelişmiş şehirleri arasında kendini gösteren Kocaeli, aynı zamanda Türkiye’nin nüfusu en yoğun yerleşimlerinden biridir. Osmanlı döneminin en belirgin mimari eserlerine sahip olan Kocaeli, tarihi ve kültürel açıdan görülmeye değer bir zenginliğe sahiptir. Sahil kesimi ile bulunduğu bölgenin yaz turizmi merkezlerinden biri olan Kocaeli, bu özelliği ile yaz aylarını aktif bir şekilde değerlendirir.

Türkiye’nin en kapsamlı kış turizmi merkezlerinden biri olan Kartepe Kayak Merkezi, İstanbul’a bir saat uzaklıktadır. Kocaeli şehir merkezinden özel araçlar veya toplu taşıma ile zirvesine çıkmanın 20 dakikalık bir vakit aldığı Kartepe, Türkiye’nin en yeni kayak merkezlerinden biridir. Sapanca Gölü manzarası ile oldukça keyifli bir seyir keyfi sunan bölge, çevresindeki ormanların tabiat zenginliği ile de tercih sebebidir. Aynı zamanda Kartepe’nin etrafında konaklamak amacı ile otel ve pansiyonlar vardır.

Kocaeli şehir merkezine 23 kilometre uzaklıkta olan Maşukiye, eşsiz doğası ile Türkiye’nin en güzel yayla turizmi merkezlerinden biridir. Yılın her mevsimi tabiatın en güzel renklerine ev sahipliği yapan bölge, şehrin görülmesi gereken değerleri arasındadır.

Mardin Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Mardin Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.