Çok ucuz fiyatlarla Sinop Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 45 dakikadır.

Sinop Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Sinop Kocaeli Uçak Bileti

Sinop Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin en gelişmiş kentlerinden biri olarak karşımıza çıkan Kocaeli, bugün görülmeye değer pek çok kültürel ve tarihi miras barındırır. Sanayi ve gelişmişlik düzeyine bakıldığında ülkenin sayılı şehirlerinden biri olduğu gözlenen Kocaeli, bu özelliklerinin yanı sıra turizme elverişli yapısı ile de dikkatleri üzerine çeker. Türkiye’nin sıklıkla tercih edilen yayla turizmi bölgelerinden biri olması ile yaz boyunca yoğun oranda bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda çeşitli doğal güzellikleri ile de ilgi çekicidir. Tüm bunların yanı sıra Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi ile de kış aylarını yoğun geçirir.

Zengin bitki örtüsü ve canlı çeşitliliğine sahip olan Ballıkayalar Tabiat Parkı, bugün ülkemizin el değmemiş coğrafyalarından biridir. Muhteşem bir atmosfere sahip olan milli park, Gebze’ye 10 kilometre uzaklıktadır. Pek çok doğa sporu için elverişli bir arazi yapısına sahip olan bölge aynı zamanda kamp alanı içinde sıklıkla tercih edilir.

Sinop Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Kocaeli  uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Sinop Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.