Çok ucuz fiyatlar ile Adana Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Konya’ya her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 50 dakikadır.

Adana Konya uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Adana Konya uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’i takip etsinler. Servis bedeli fiyatlarını düşük tutuyoruz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Adana Konya Uçak Bileti

Adana Konya Uçak Bileti

Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin en geniş ili olan Konya her sene hem yerli hem de yabancı çok sayıda turisti kendisine çekmektedir. Cami ve türbeleri ile ilgi odağı olan Konya’da gezilebilece pek çok yer bulunuyor. Mevlana Celaleddin Rumi’nin dergahı ve mezarının bulunduğu yer olan Mevlana Müzesi belki de Konya denilince il akla gelen yerdir. Dönemin dervişlerine dair her türlü eşya ve bilgiyi burada bulmanız mümkündür.

Adana Konya uçak bileti çok ucuz fiyatlarla…

Bizans, Hitit, Roma, Osmanlı, ve Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen tarihi mirasları görmek istiyorsanız eğer mutlaka uğramanız gereken yer Konya Ereğli Müzesi olacaktır. Nasreddin Hoca’nın mezarı ise Konya’nın ilçesi Akşehir’de bulunmaktadır. Alaaddin Tepesi ise düz bir ovaya inşa edilmiş Konya’nın tek tepe noktası olarak bilinmektedir. Bugün insanlar doğa ile buluşmak adına bu mesire yerine gitmektedir. Karatay Medresesi, II. İzzeddin Keykavus döneminde inşa edilmiş olmakla beraber Selçuklu mimarisinin güzide örneklerinden birisidir. Yine görülmesi gereken başka güzel bir yer olan Beyşehir Gölü Milli Parkı ise 33 adadan oluşmaktadır. Doğa ile iç içe olmak, bu güzelliği keşfetmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat.

Adana Konya uçak bileti fiyatları

Konya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air uçak bileti, Türk Hava Yolları uçak bileti, Pegasus uçak bileti AnadoluJet uçak bileti satıyoruz. Bütün hava yolu şirketlerinin Konya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Konya’ya ya da Konya’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı olana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Konya uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Adana Konya Uçak Bileti alanlar için transfer bilgileri

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Havalimanı içinden de Adana Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Adana Konya Uçak Bileti web sitemizde çok ucuz.