Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Konya’ya günlük en az iki uçuş düzenlenmektedir. Uçuş süresi ise aktarma ile beraber  8 saat 20 dakikadır.

Ağrı Konya uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Konya’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Konya uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Konya uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Konya Uçak Bileti

Ağrı Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya, tarihi, doğal yerleri ve kültürü ile öne çıkar. Konya’da hem alışveriş yapabilir, restoran ve kafelerde oturabilir hem de müzeleri ve tarihi yerleri gezebilirsiniz. Gitmek isteyebileceğiniz yerlerin başında Mevlana Türbesi geliyor. Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabri her sene binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor. Ayrıca Mevlana Müzesi’ni de gezebilir, Mevlana ve Konya’ya dair ilginç detayları öğrenebilirsiniz. Alaaddin Tepesi’nin hemen yanında yer alan Karatay Medresesi ise işçilik bazında dönemin mimari yapısını sergileyen ilim ve kültür yuvası.

Konya Selimiye Cami bir başka önemli yapı. Şehzade Selim tarafından yaptırılmış olan bu caminin muazzam bir görüntüsü vardır. Özellikle geceleyin ışıklar içerisinde görmenizi öneririz. Gürül gürül akan suyu ve enfes manzarası ile Yerköprü Şelalesi, Konya seyahatinizde sizi doğa ile buluşturacak en önemli yerlerden. Anadolu Selçuklu Devleti’nden günümüze kadar gelebilmiş bir diğer önemli yapı olan Alaeddin Cami dönemin mimari yapısını üzerinde taşıyan etkileyici bir camidir. Mevlana Türbesi’ne oldukça yakın olduğundan iki yeri de aynı anda gezebilirsiniz.

Ağrı Konya Uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Konya’ya ya da Konya’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Havalimanı içinden de Ağrı Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Ağrı Konya uçak bileti TatilCity.NET’de en uygun fiyatlar ile kampanyalı satın alınabiliyor.