Çok ucuz fiyatlarla Artvin Konya uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Artvin’den Konya’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Artvin’den Konya’ya uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 9 saat 30 dakika sürer.

Artvin Konya uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizden en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Artvin Konya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Konya Uçak Bileti

Artvin Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahip olan Konya, günümüzde tarihi ve kültürel değerleri kadar doğal oluşumları ile de önemli bir yere sahiptir. Selçuklu döneminin başkentlerinden olan şehir, bugün özellikle bu dönemin izlerini süren yegane bir coğrafya üzerindedir. Düzenli bir şehir mimarisine sahip olması ile bilinen kent, aynı zamanda çölleri ve ilginç gölleri ile de ziyaretçilerine keyifli bir turizm rotası sunar.

Anadolu’nun gözde değerlerinden olan Mevlana Türbesi, aynı zamanda dünyaya açılan hoşgörü simgesidir. Muhteşem bir mimarinin kendini gösterdiği müze, Mevlana’nın gündelik yaşamda kullandığı eşyalar ve tespihlerin yanı sıra aynı zamanda felsefi ve birleştirici sözleri ile de büyük bir anlam kazanır.

Artvin Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Artvin Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.