Çok ucuz fiyatlarla Giresun Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Konya’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 45 dakikadır.

Giresun Konya uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Konya Uçak Bileti

Giresun Konya Uçak Bileti

Kültür turlarının vazgeçilmez bir adresi olan Konya, Türkiye’nin inanç turizmi merkezlerinden biri olması ile de bilinir. Anadolu kentlerinin en köklü yerleşim yerlerinden biri olması ile eski dönemlerinde farklı uygarlıklar tarafından ele geçirilen Konya, günümüzde birbirinden ilginç ve önemli yapılara da ev sahipliği yapar. Ülkemizin yüz ölçümü olarak en büyük topraklara sahip olan şehri, farklı dönemlere ait medrese, şifahane, cami, türbe ve kervansarayları ile tarihseverlerin oldukça ilgisini çeker.

Hoşgörü anlayışı ve yarattığı felsefik sözler ile ünü dünyaca tanınan Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin yer aldığı Mevlana Türbesi, Konya’nın en çok yerli ve yabancı turist çeken mekanıdır. 1926 yılında ziyaretçilerine açılan Mevlana Türbesinde değerli el yazmaları, dergah eşyaları, Hz. Mevlana’nın kişisel elbiseleri ve sabır taşları yer alır. Yeşil türbesi ile mimari açıdan ilgi çekici bir görünüme sahip olan türbe, dört mevsim boyunca da görülmeye elverişlidir.

Türkiye’nin ikinci büyük gölü olan Tuz Göl, ülkenin tuz ihtiyacının karşılandığı bölgedir. Çeşitli bitki ve hayvan türlerine sahip olan bölgede aynı zamanda 6000 adet kuş yuvası bulunur. Tuz Gölü aynı zamanda UNESCO tarafından geçici miras listesinde bulunur.

Giresun Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Giresun Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı