Çok ucuz fiyatlarla Sinop Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Konya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Sinop Konya uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Konya Uçak Bileti

Sinop Konya Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde bulunan Konya, Türkiye’nin en geniş yüz ölçümü sınırlarına sahip şehridir. Ülkenin bozkırı olarak da tanınan kent, bugün maneviyatın ve kültürel değerlerin en yoğun olduğu noktaların başında gelir. Yıl boyunca ülke sınırları içinde en çok tercih edilen inanç turizmi merkezlerinden biri olan Konya, “Mevlana’nın şehri” olarak tanınır. Kent bu perspektifte bugün kültürel ve tarihi pek çok mirasa da kapılarını açar. Keyifli bir seyahat rotası olan Konya, eğlendirirken bilgilendiren şehirlerden biridir.

Anadolu’nun en eski şehirlerinden olan il, dünya genelinde Hz. Mevlana’nın Müzesine ev sahipliği yapması ile adından bahsettirir. Şehrin en önemli sembolü haline gelen Mevlana Müzesi geçmişten beri herhangi bir din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin tüm toplulukları kucaklayan yerdir. Muhteşem bir manevi hazza sahip olabileceğiniz mekan aynı zamanda mimarisi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Şehrin turizm kapasitesini artıran Mevlana Müzesi, her yıl yerli ve yabancı pek çok gezgin tarafından ziyaret edilir.

Sinop Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Sinop Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.