Çok ucuz fiyatlarla Adana Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Kütahya’ya en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 27  saat 5 dakikadır.

Adana Kütahya uçak bileti al!

Sizde Adana‘dan Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Adana Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Adana Kütahya Uçak Bileti

Adana Kütahya Uçak Bileti

Pek fazla bilinmese de Ege Bölgesinde yer alan Kütahya‘da gezilmesi gereken yerler bir hayli fazladır. 3000 yıllık tarihi bulunan Frig Vadisi görülmesi gereken yerler arasındadır. Peri bacaları, yer altı şehirleri ve kayalardan oyularak yapılan evleriyle güzel bir görsel şölen sunar. Aynı zamanda Avdalas Kalesi ve Ayazini Kilisesi de Frig Vadisinde yer alır. Roma Dönemi’nden kalma Aizanoi Antik Kenti içinde Zeus Tapınağı, tiyatro kompleksi, macellumu barındırır. 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin kazanıldığı Dumlupınar şehitliği de Kütahya’ya değer katan yerler arasındadır. Macar kahramanı Kossuth’un yaşadığı ev geçmişten günümüze tüm tazeliği ile korunarak getirilmiştir. Döneme ait birçok eser Macar Evi Müzesinde sergilenir. Şehirde bir başka gidilmesi gereken yerler arasında yer alan Kütahya kalesinin panoramik manzarası altında güzel vakit geçirebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Domaniç Ormanları ülkemizin en güzel doğal varlıkları arasında yerini alır. Mutlaka gidilmesi gereken bu bölge aynı zamanda Ertuğrul Gazi’nin yazlarını geçirdiği yer olarak da bilinir. Bunların yanı sıra Kütahya gezinize Çini Müzesini, Arkeoloji Müzesini ve Kütahya Ulu Camii’yi de eklemeniz keyifli bir ziyaret yapmanızı sağlayacaktır.

Adana Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları bu güzergah için tercih edilebilir. Adana Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya’da bulunan Zafer Havalimanı 2012 yılında faaliyete geçti. Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olma özelliğini taşımaktadır. Kapasite olarak senede 2 milyon yolcu taşımaktadır. Şehir merkezine mesafesi 43 km’dir. Uşak’a 101, Afyon’a ise 60 km’dir. Her şehirden servisler bulunduğu gibi havalimanına ulaşmak oldukça kolaydır. Özellikle hac döneminde  tesis; yurt dışına yapılan ve yurt dışından gerçekleşen uçuşlarla gurbetçi vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Web sitemizde Zafer Havalimanı uçak bileti de aranır. Kütahya”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Kütahya Zafer Havalimanı uçak bileti

İnternet sitemiz üzerinden ucuz Zafer Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti fiyatları buradan görülebiliyor.

Kütahya Zafer Havaalanı iç ve dış hatlara sahip bir havaalanıdır. Şehir merkezine ulaşmak için farklı alternatifler sunan havaalanı sivil kategoride hizmet vermektedir. Havaalanına gitmek için zaman ve bütçeniz neye elverişli ise o seçenek doğrultusunda yolculuğunuzu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Kütahya Zafer Havalimanı Ulaşım

Kütahya Zafer Havalimanı uçak bileti

Kütahya Zafer Havaalanı uçak bileti

Şehir merkezine Kütahya Zafer Havaalanı’ndan gitmek için en hızlı ulaşım aracı olarak taksileri tercih edebilirsiniz. Ayrıca Havaalanından merkeze belediye ve özel otobüsler de hizmet vermektedir. Taksiye oranla daha ekonomik olan otobüs ulaşım aracı ile ortalama 45 dakikada konforlu bir yolculuk eşliğinde merkeze rahat bir şekilde ulaşabilrsiniz.

Kütahya Zafer Havaalanı ucuz uçak bileti

Yolcu servisleri ise merkeze ulaşım açısından kullanılabilecek bir başka yöntemdir. Kullanabileceğiniz yolcu servisleri ile ister havaalanındnan merkeze ister merkezden hav alanına rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. SİMPAŞ servisi Kütahya merkez, Kanatoğulları servisi Afyonkarahisar merkez ve Sözler Turizm Uşak merkez istikametinde kullanabileceğiniz servisler de mevcuttur.

Araç kiralamak isteyen yolcular ise terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerine uğrayarak tercih ettikleri bir aracı kiralayabilirler. Kütahya Zafer Havalimanı içerisinde yer alan birkaç araç kiralama firması mevcuttur. Bu firmalardan arzu edilen seçilerek istenen fiyat aralığı ve araç konforuna göre tercih yapılabilir. Kısacası Kütahya Zafer Havaalanı’ndan merkez bölgelere ulaşım oldukça rahat ve konforludur. Yolcular tercih ettikleri transfer aracına göre istediklere yere gidebilmektedirler.

Ucuz Kütahya Zafer Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Kütahya Zafer Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Kütahya’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Kütahya Zafer Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Zafer Havalimanı Konumu

Adana Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.