Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Kütahya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 12 saat, 15 dakikadır.

Balıkesir Kütahya uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Kütahya Uçak Bileti

Balıkesir Kütahya Uçak Bileti

Kütahya ülkemizin çini ve porselenlerinin yanı sıra; vadi, yayla turizmi ve Mevlevi kültürünü de en güzel şekilde yansıtan şehirlerinden biridir. Evliya Çelebi’nin doğduğu yer olan Kütahya, termal kaynaklar bakımından ülkemizin oldukça tercih edilen şehirleri arasındadır. Yapımında kesme taş kullanılan Kütahya saat kulesi, şehir merkezinde yer alır. Saat kulesi, Kütahya’yı seyahat edenlerin uğrak noktalarından biridir. Atatürk’ün Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nde ”Ordular ilk hedefiniz Akdenizdir, ileri!” sözünü söylediği yer olan Zafertepe Anıtı, Altıntaş ilçesinde yer alıyor. Şehrin merkezinde bulunan Ulu Cami, 1381 yılında inşa edilmiştir. Germiyan eserlerinden biri olan İshak Fakih Cami ve Kütahya Kurşunlu Cami’de şehirde ziyaret edilebilecek dini mekanlar arasındadır. Dereli Kaplıcaları Kütahya’nın termal turizm merkezi olarak bilinir. Yıl içinde pek çok yerli ve yabancı turistin şifa bulmak için uğradığı Dereli Kaplıcaları, Kütahya şehir merkezine 70 km uzaklıktadır. Kaplıca sularının sinirsel hastalıklar, eklem romatizması, kemik erimesi, kas iltihabı gibi birçok hastalığa iyi geldiği bilinir. Simav Çitgöl Kaplıcaları, Ilıca Harkel Kaplıcaları da şehrin kaplıca merkezlerinden biridir.

Balıkesir Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.