Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Kütahya’ya haftada en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 40 dakikadır.

Eskişehir Kütahya uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Kütahya Uçak Bileti

Eskişehir Kütahya Uçak Bileti

Evliya Çelebi’nin doğduğu kent olan Kütahya, Ege Bölgesi’nin İçbatı Anadolu Bölgesinde bulunur. Termal su kaynakları ile dört mevsim boyunca belirli bir kitleye hitap eden Kütahya, Türkiye’nin kaplıca turizminin yoğun olduğu noktalardan biridir. Ülkenin en eski şehirlerinden biri olan Kütahya, farklı uygarlıklar tarafından inşa edilen çeşitli yapılara ev sahipliği yapar.

Çini ve el sanatları ile var olduğu tarihten beri Türkiye’nin en güzide eserlerine sahip olan şehir, Kütahya Çinili Cami ile hayranlık yaratır. İç ve dış mimarisi ile Türkiye ve dünyada eşsiz bir güzelliğe kucak açan cami, Kütahya’nın mimari açıdan en gözde ibadet merkezidir.

El sanatlarının yanı sıra doğal güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakan Domaniç Ormanları, Kütahya sınırları içinde bulunur. Domaniç Ormanları aynı zamanda sahip olduğu ağaç ve bitki türleri ile de dünyada eşsiz bir floraya sahip olması ile bilinir.

Aizanoi Antik Kenti, Penkalas Irmağının kenarına kuruludur. M. Ö. 3000’li yıllara kadar dayanan tarihi ile antik kent, çeşitli uygarlıkların hüküm sürdüğü bir konuma sahiptir.

Eskişehir Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Eskişehir Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı