Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Kütahya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 15 dakikadır.

Kayseri Kütahya uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Kütahya Uçak Bileti

Kayseri Kütahya Uçak Bileti

Türkiye’nin çini ve seramiği ile ünlü olan şehri, Ege Bölgesinde yer alır. Yemyeşil doğası ile görenleri mest eden topraklar üzerinde bulunan Kütahya, şehrin dört bir yanındaki tarihi güzellikleri ile de ilgi çekicidir. Kaynaklardan elde edilen bilgilere göre ilk çıkışının Friglere dayandığı bilinen şehir termal suyu ile aynı zamanda Türkiye’nin en önemli kaplıca turizmi merkezlerinden biridir.

Kütahya, Afyon ve Eskişehir sınırlarını kapsayan Frig Vadisi 300 yıllık bir tarihe sahiptir. Geniş bir araziye yayılı olan bölge peri bacaları, yer altı şehirleri, mağaraları ve kaya mezarları ile oldukça ilgi çekici bir görünümdedir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından önemli bir din merkezi olarak kullanılan Avdalas Kalesi ve Ayazini Kilisesini de topraklarında barındıran bölge aynı zamanda inanç turizminin de önemli lokasyonlarından biridir. Doğa sporları için oldukça elverişli olan vadi aynı zamanda kampseverlerinde daimi adreslerinden biridir. 500 kilometrelik tarihi Frig Yolu ile Türkiye’nin en uzun 3. yürüyüş yoluna sahip olan vadi, Kütahya şehir merkezine 27 kilometre uzaklıktadır.

Kayseri Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kayseri Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.