Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman’dan Malatya’ya günlük ortalama 1 uçuş düzenlenmektedir. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 6 saat 20 dakika sürmektedir.

Adıyaman Malatya uçak bileti al!

Adıyaman‘dan Malatya’ya seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Malatya uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Malatya uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Malatya Uçak Bileti

Adıyaman Malatya Uçak Bileti

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinin en batısında yer alan Malatya‘da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan birisi tarihi Aslantepe Höyüğü. Türkiye’nin en büyük höyüğü olmakla beraber MÖ 3.600-3.500 dayanan tarihi mirası ve yapılan kazı çalışmalarında çıkan birbirinden eşsiz eserleri ile dikkatleri çeker. Orduzu Pınarbaşı, Malatya’nın  meşhur mesirelik alanlarından bir tanesidir. Doğa ile başbaşa kalmak ve huzurlu zaman geçirmek isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bir yer.

Tarihi Cafer Paşa Cami ise eski adı Daskuza olan ancak şu andaki adı Arapgir olan ilçede yer alır. Yapılış stili ile dönemin mimari anlayışını sergileyen cami ilginizi çekecektir. Ayrıca yine geçmişten günümüze köprü vazifesi gören Harap Pazar Harabeleri geçmişin dokusunu aynı şekilde taşımaktadır. Malatya’da bulunan bir başka önemli yapı da Yeni Cami’dir. Tıpkı Cafer Paşa Cami gibi bu cami de geçmişte kullanılan taş yapı stilini yansıtmaktadır. Eski Malatya Şehir Surları, İspendere İçme Suları, Sürgü Takaz diğer önemli tarihi yerler olarak öne çıkar. Ayrıca bölgede çıkarılan tarihi eserleri görmek ve Malatya’nın geçmişine dair daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz Arkeoloji Müzesi’ne uğramanızı öneririz.

Adıyaman Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Malatya’ya ya da Malatya’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Malatya uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Adıyaman Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.