Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 8 saat, 35 dakikadır.

Balıkesir Malatya uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Malatya Uçak Bileti

Balıkesir Malatya Uçak Bileti

Kayısı ile ünlü olan şehir Malatya‘nın pek çok doğal ve tarihi güzelliği bulunuyor. Arslantepe Höyüğü, Orduzu ilçesinde yer alan Türkiye’nin en büyük höyüklerinden biridir. Yapılan kazılar doğrultusunda gün yüzüne çıkarılan iki aslan ve bir kral heykeli Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenir. Arslantepe Höyüğü’nden çıkarılan M. Ö. 3600 ve 3550 yıllarına ait olduğu düşünülen kerpiç saray, mühür baskı gibi eserler oldukça dikkat çekicidir. Derin uçurumları, dik yamaçları ile bilinen Levent Vadisi şehirdeki doğal güzellikler arasında yerini alır. Yapılan çalışmalar neticesinde vadiden çıkarılan kalıntıların Genç Hitit Çağı’na ait olduğu bilinir. Levent Vadisi aynı zamanda motor sporları ve trekking için elverişlidir.

Günpınar Şelalesi yüksekten akan suların sesi ve çevredeki yemyeşil tabiatı ile insanı büyüleyecek güzelliktedir. Doğaseverlerin yoğun ilgisini çeken Günpınar Şelalesi, Darende ilçesinde bulunur. Somucu Baba Türbesi ve Külliyesi oldukça dikkat çeken bir mimari yapıya sahiptir. Külliyenin yakınında bulunan Tohma Kanyonu ise yürüyüş için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Ayrıca Tohma Kanyonu’nda yüzme alanları da bulunur.

Balıkesir Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Balıkesir Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.