Çok ucuz fiyatlarla Malatya Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 40 dakikadır.

Malatya Samsun uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Samsun Uçak Bileti

Malatya Samsun Uçak Bileti

Zengin kültürel yapısı ile Karadeniz’in en gözde turizm merkezlerinden biri olan Samsun, pek çok anlamda bulunduğu bölgenin en dikkat çekici yerleşimidir. Milli mücadele ruhunu her bir noktasında tüm yalınlığı ile ifade eden kent, Cumhuriyet tarihi açısından önemli bir değer sunar. Tertemiz doğası ile özellikle bahar ve yaz aylarında misafirlerini konuk eden Samsun, kültür turizmi sevenler ve doğa sporları tutkunları için daimi bir adrestir.

2003 yılında turizme kazandırılan Bandırma Vapurunun yapımı tam olarak 3 yıl sürdü. Mustafa Kemal Atatürk ve kurmaylarının Bandırma’dan Samsun’a gelişini simgeleyen eser, dönemin vapurunun replikasıdır. Gemici saatleri, telefonları ile gemiciliğe ait özel tasarımlarında bulunduğu vapur; kaptan köşkü, salon, balmumu heykelleri olmak üzere çeşitli bölümlere ayrılır. Atatürk’e ait el yazmaları ile ayrı bir değer ifade eden müze, şehrin manevi hazzını en güzel şekilde yansıtan merkezlerden biridir.

Farklı dönemlere ait pek çok arkeolojik kalıntı ile çevrili olan Tekkeköy Mağaraları, ilçe merkezine 14 kilometre uzaklıktadır. Eski çağlarda halkın mağara yerleşimine ait izler barındıran nokta aynı zamanda Rum evleri ile de dikkat çeker.

Malatya Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Malatya Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.