Çok ucuz fiyatlarla Alanya Malatya  uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Malatya’ya her gün en az iki uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 15 dakikadır.

Alanya Malatya uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Malatya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Alanya Malatya Uçak Bileti

Alanya Malatya Uçak Bileti

Kayısı diyarı Malatya, zengin kültünün yanı sıra yemyeşil doğası, gölleri, kanyonları ve vadileri ile görülmeye değer bir kenttir. Anadolu’nun yöresel inanışlarına günümüzde hala sahip çıkan yegane bir şehir olan Malatya, tarihsel anlamda da barındırdığı çeşitlilik ile önemli bir yer tutar.

Sivas’tan başlayıp Malatya’ya dökülen Tohma Kanyonu, gezisini doğal güzelliklere ayıranların kentte mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerin başında gelir. Fırat Nehrinin bir kolu olan Tohma Kanyonu 20 kilometrelik bir uzunluğa sahiptir. Uzun yıllar boyunca suyun kalkerli araziyi aşındırması ile beraber kenarlarında kayalıklar ve mağaralar oluşan Tohma; rafting, kaya tırmanışı ve trekking gibi doğa sporları için oldukça elverişli bir bölgedir.

Alanya Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Alanya Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.