Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Malatya’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Hakkari Malatya uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Malatya Uçak Bileti

Hakkari Malatya Uçak Bileti

Kayısı cenneti Malatya, Türkiye’nin gurme lezzetleri ile ünlü bir şehridir. Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan kent, Türkiye’nin en eski Anadolu illerinden biridir. Bu nedenle gerek şehir merkezinde, gerekse etrafında birbirinden değerli kalıntılara ev sahipliği yapar. Malatya tarihi yapısı ile olduğu kadar doğal güzelliği ile de öne çıkar.

Malatya bulunduğu bölgenin doğal güzelliği ile öne çıkan yerleşim yerlerinden biridir. Pınarbaşı ilçesi tabiat zenginliği ile şehrin öne çıkan bir ilçesidir. Orduzu Pınarbaşı’nın en dikkat çekici mesire alanıdır. Göletin etrafı çam ağaçları ile örülü olan Orduzu, özellikle yöre halkı tarafından hafta sonunu değerlendirmek için sıklıkla tercih edilir. Doğa yürüyüşü yapılabilen bölge, aynı zamanda piknik içinde oldukça elverişlidir.

İlginç arazisi ile şehrin en dikkat çekici doğal güzellikleri arasında bulunan Levent Vadisi, özellikle son yıllarda turizme açıldı. Vadinin içinde bulunan ve insan eli ile yapılan mağaralar farklı dönemlerin izlerini barındırır. Levent Vadisi aynı zamanda ilginç yüzey şekilleri ve uçurumları ile göz kamaştırır.

Hakkari Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Hakkari Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı