Çok ucuz fiyatlarla Isparta Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Malatya’ya haftada en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 50 dakikadır.

Isparta Malatya uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Malatya Uçak Bileti

Isparta Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Malatya, Anadolu’nun en eski tarihlere dayalı şehirlerinden biridir. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde bulunan doğal güzellikleri ile göz çarpan kent yüzyıllar boyunca taşıdığı en güzel eserleri günümüzde hala muhafaza eder.

Malatya’nın Orduzu ilçesi tabiat güzellikleri açısından oldukça geniştir. Orduzu Pınarbaşı, etrafı çam ağaçları ile çevrili masmavi bir gölden oluşur. Yöre halkının özellikle hafta sonu tatilini geçirmek için sıklıkla tercih ettiği Orduzu mesire alanında piknik yapmak için geniş bir alan bulunur. Aynı zamanda bölgede doğa yürüyüşü de yapılabilir.

Dünyanın en büyük höyüklerinden biri olan Arslantepe Höyüğü, Malatya’nın kültürel ve tarihi turizmini en iyi yansıtan yerdir. Fransız, İtalyan ve Türk arkeologları tarafından yıllarca bölgede süren kazı çalışmaları neticesinde höyük, açık hava müzesi özelliği taşır. Bölgede yer alan iki büyük aslan heykeli Arslantepe Höyüğünün en önemli eseridir.

Şehrin en ilgi çeken arazi yapısına sahip olan Levent Vadisi, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği turizm alanıdır. İlginç yüzey şekilleri ile kaya tırmanışı için oldukça elverişli bölge olan vadi, derin uçurumlardan meydana gelir.

Isparta Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Isparta Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı