Çok ucuz fiyatlarla İzmir Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Malatya’ya haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

İzmir Malatya uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Malatya Uçak Bileti

İzmir Malatya Uçak Bileti

İlk yerleşimin M. Ö. 7000’li yıllarda başladığı bilinen Malatya, tarihi açıdan zengin içerikli bir yelpazeye sahiptir. Eski Malatya olarak da adlandırılan Battalgazi ilçesi, kentin en eski dönemlerine kadar dayanan pek çok yapısına kucak açar. Kültürel özellikleri ve yemyeşil doğası ile de gezginlerine eğlenceli bir seyahat sunan Malatya, pek çok açıdan görenleri kendine hayran bırakır.

Kral Tarhunza ve aslan heykellerine ev sahipliği yapan Arslantepe Ören Yeri, Malatya şehir merkezine 7 kilometre uzaklıktaki Orduzu beldesinde yer alır. Yapılan kazı çalışmaları neticesinde ele geçirilen eserlerin M. Ö. 5000’li yıllara kadar uzandığı bilinir. Bölge uzun yıllar boyunca Roma ve Bizans medeniyetlerini de konuk ettiğini açıkça gösterir niteliktedir. Kronolojik sıra ile tüm tarihini gözler önüne seren Arslantepe Ören Yerinde gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde gün yüzüne çıkarılan eserler Anadolu Medeniyetleri Müzesi ve Malatya Müzesinde sergilenir.

Şehrin mistik tarihini anlatan Eski Malatya Battalgazi’de bulunan Ulu Caminin tarihi 7. yüzyıla dayanır. Günümüzdeki yapının ise Selçuklular döneminde 1254 yılında inşa edildiği bilinir. Zaman içinde restore edilen yapının özgün halini büyük bir özenle koruduğu aşikardır.

İzmir Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250.00
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250.00
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0.00
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300.00
SEÇİN

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

İzmir Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.