Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Malatya  uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Malatya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Malatya Uçak Bileti

Şanlıurfa Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Malatya, bugün özellikle kültürel ve doğal zenginlikleri ile ön plana çıkmayı başarır. Tarihi 7000’li yıllara kadar dayandığı bilinen kent, günümüze kadar pek çok uygarlığın miraslarını en güzel şekilde koruyarak ulaştı. Şehir bugün eski ve yeni Malatya olarak ikiye ayrılır. Aynı zamanda kent, büyüleyici ormanları, gölleri ve kanyonları ile de gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası yaşatır.

Tarihi milattan önce 5000 yılınan dayanan Arslantepe Höyüğü, Türkiye’nin en eski höyüklerinden biridir. Şehir merkezine 7 kilometre uzaklıktaki Orduzu ilçesinde yer alan bölge, özellikle Roma ve Bizans’ın heybetli dönemine eşlik etmesi ile bilinir. Höyükten çıkarılan önemli kalıntıların bir kısmı Ankara’da yer alan Anadolu Medeniyetleri Müzesinde ziyaretçileri ile buluşur.

Şanlıurfa Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.