Çok ucuz fiyatlarla Mardin Samsun uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin'den Samsun'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Kurtuluş savaşının mihenk taşlarından Samsun.. TatilCity.NET, Samsun otelleri için çok uygun fiyatlar veriyor. Ucuz tatil fırsatı arayanlara ucuz Samsun uçak bileti web sitemizde..

Samsun Otelleri

Samsun'da yapılacak şeyler

“Samsun'da Yapılacak Şeyler” sizler için hazırlandı. Bir de almanak hazırladık. Samsun gezi rehberi mutlaka görülmeli!..

tatil city

Samsun ucuz uçak bileti

Mardin Samsun uçak bileti al!

Sizde Mardin'den Samsun'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun'da nerelere gidebiliriz?

Mardin Samsun Uçak Bileti

Mardin Samsun Uçak Bileti

Karadeniz'in en güzel turizm merkezlerinden biri olan Samsun, zengin kültürel dokusu ile dikkatleri üzerine çeker. Milli mücadele zamanında Cumhuriyetin ilan edilmesinde büyük bir paya sahip olan kent, her bir toprağında bu manevi hazzı yaşatır. Tarihsel özelliği ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de ön plana çıkan Samsun, yeşilin ve mavinin bir araya geldiği noktadır.

Eski dönemlerinde “Baruthane” olarak adlandırılan Amisos Tepesi, şehrin ilk yerleşim yeridir. Savaşçı Amazon kadınlarının eski çağlarda yaşadıkları bölge olan Amisos, herkes tarafından ilgi çekici bir güzelliktedir. Bir tarafı Karadeniz, diğer tarafı ise yemyeşil ormanlar ile örülü olan bölgeye kara yolu ile ulaşım sağlanabildiği gibi teleferikle de çıkılabilir. Samsun'un kuş bakışı manzarasını gözler önüne seren Amisos Tepesinin etrafında dinlenmek ve hoş vakit geçirmek için kafe ve restoranlar yer alır.

2003 yılında ziyarete açılan Bandırma Vapuru, Atatürk ve kurmaylarının Bandırma'dan Samsun'a geldiği vapurdur. İçinde milli mücadele ruhunu yansıtan pek çok belge ve fotoğrafın yer aldığı müzenin yapımı toplamda 3 yıl sürdü.

Mardin Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı'na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun'dan Sivas ve Amasya'ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu'ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Mardin Samsun uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.