Çok ucuz fiyatlarla Mardin Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin’den Eskişehir’de her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Mardin Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Mardin’den Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Mardin Eskişehir Uçak Bileti

Mardin Eskişehir Uçak Bileti

Gezilecek yerler bakımından zengin bir içeriğe sahip olan Eskişehir; gerek tarihi, gerekse doğal güzellikleri ile ülkemizin turizmine yön veren kentlerinden biridir. Frigyalılardan beri aktif bir yaşamın olduğu şehir, bu döneme ait ören yerleri, vadiler arasındaki antik kentleri ile dikkatleri üzerine çeker. Aynı zamanda Eskişehir, kültürel açıdan da ülkemizin öne çıkan yerleşimlerinden biridir.

Şehir sosyal açıdan ülkemizin başta gelen noktalarından biridir. “Öğrenci kenti” olarak da adından sıklıkla bahsettiren Eskişehir, Porsuk Çayı ve Adalar bölgesinin eğlenceli şehir hayatı ile gezginlerini oldukça hoş bir şekilde misafir eder. Sakarya Nehrinin en uzun kolu olan Porsuk’un etrafında şekillenen eğlence kültürü, her yaştan kesimin günün her saatinde yoğun ilgi gösterdiği bir merkezdir.

Türkiye’nin yer atı suları ile ünlü olan merkezlerinden biri olan Eskişehir, termal turizm açısından oldukça ileridir. Kentin pek çok yerinde termal oteller ve geniş kapsamlı hamamlar yer alır. Şifalı suyundan dolayı oldukça rağbet gören Eskişehir, bu özelliği ile yaz ve kış olmak üzere yoğun oranda bir turizm şehrine dönüşür.

Mardin Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Mardin Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.