Çok ucuz fiyatlarla Mardin Uşak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin’den Uşak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Mardin Uşak uçak bileti al!

Sizde Mardin’den Uşak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin Uşak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Uşak’da nerelere gidebiliriz?

Mardin Uşak Uçak Bileti

Mardin Uşak Uçak Bileti

Ege Bölgesinde yer alan Uşak, coğrafi konumundan dolayı yüzyıllar boyunca yerleşim için uygun görülen bir şehirdir. Arkeolojik değerleri ile eski çağ ve modern çağın karmasını bünyesinde barındıran Uşak, doğal güzellikleri ile de ön plana çıkar. Kanyon ve vadileri ile ünlü olan yerleşim, aynı zamanda yer altı suları ile ülkemizin önemli termal turizm merkezlerinden biridir.

Şehrin en önemli sembolü haline gelen Ulubey Kanyonu, muhteşem güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakır. Amerika’da yer alan Büyük Kanyon’dan sonra dünya üzerindeki en derin kanyon olma özelliği taşıyan Ulubey, irili ufaklı pek çok birleşimden meydana gelir. Ulubey ilçesi sınırlarında yer alan kanyon; 45 kilometre uzunluğa, 50 ve 100 metre arasında değişen genişliğe ve 170 metreye varan derinliğe sahiptir. Uşak şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alan bölge, 2015 yılında belediye tarafından gerçekleştirilen çevre düzenlemeleri sayesinde turizme kazandırıldı. Etrafı muhteşem bir doğa ile çevrili olan kanyon; aynı zamanda doğa yürüyüşleri, sal sporları, kaya tırmanışı ve balonla gezinti içinde sıklıkla tercih edilir.

Mardin Uşak uçak bileti fiyatları

Uşak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Uşak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin Uşak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin Uşak uçak bileti satın alınabiliyor.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006’dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı’ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye’de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı’na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı’na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Uşak Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Mardin Uşak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.