Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılır. Genellikle her gün farklı saatlerde gerçekleşen uçuş, bazen aktarmalı olabilir.

Trabzon Mardin uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Mardin ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Trabzon Mardin Uçak Bileti

Trabzon Mardin Uçak Bileti

Medeniyetlerin buluşma diyarı Mardin, Anadolu’nun pek çok açıdan en önemli şehirlerinden biridir. Muhteşem bir tarihin kendini devam ettirdiği şehir yüzyıllar boyunca dünyanın sayısız uygarlığına kapılarını açtı. Günümüzde birçok dinin ilk çıkış noktalarından biri olması sebebi ile Anadolu’nu en önemli inanç turizmi merkezleri arasındadır.

Şehir özellikle taş evleri, mağaraları, manastırları, kiliseleri ve camileri ile sıra dışı görüntülere sahne olur. Kendinizi Mezopotamya ve Anadolu’nun karma yüzü arasında bulabileceğiniz Mardin, aynı zamanda bu iki uygarlığın gastronomisi ile de zengin bir mutfağa sahiptir. Daha önce karşılaşmadığınız lezzetler ile bir araya gelme imkanı tanıyan şehir, farklı tatlar ile sizi şaşırtabilir. Kentte mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında gelen Mardin Kalesi özellikle şehrin öne çıkan simgesi olarak yüzyıllardır varlığını devam ettirir.

Trabzon Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Trabzon Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.