Çok ucuz fiyatlarla Muğla Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muğla'dan Elazığ'a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Muğla Elazığ uçak bileti al!

Sizde Muğla'dan Elazığ'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Muğla Elazığ ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Elazığ'da nerelere gidebiliriz?

Muğla Elazığ Uçak Bileti 300x169 Muğla Elazığ Uçak Bileti

Muğla Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu'da doğal güzellikleri ile dikkat çeken önemli şehirlerden olan Elazığ, tarihi ve kültürel paylaşımının bir araya gelmesi ile de önemli bir yer tutar.

Şehir merkezine 26 kilometre mesafede olan Hazar Gölü, yaz aylarında halkın ve şehri ziyaret edenlerin uğrak adresidir. Tektonik yapıya sahip olan göl ve çevresi şehrin turizme kazandırıldığı için pek çok işletme ile çevrilidir. Konaklayabileceğiniz geniş alan içeren Hazar Gölü, muhteşem manzaralarını ile hayranlık uyandırır.

Muğla Elazığ  uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Muğla Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum-Milas ve Dalaman Havalimanı içinden de Muğla Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Muğla Elazığ uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.