Çok ucuz fiyatlarla Muğla Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muğla’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Muğla Giresun uçak bileti al!

Sizde Muğla’dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Muğla Giresun ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Muğla Giresun Uçak Bileti

Muğla Giresun Uçak Bileti

Karadeniz kültürünü, yemeklerini doyasıya tadabileceğiniz ve sıcakkanlı insanları ile tanışma fırsatı bulabileceğiniz Giresun, ülkemizde yayla turizmin yoğun olduğu kentler arasındadır. Yıl boyunca yemyeşil görüntüsünden taviz vermeyen kent, yaz aylarının gelişi ile beraber pek çok kişi tarafından ilgi görür.

Uzun yıllar boyunca Rum İmparatorluğu altında tarihsel serüvenini devam ettiren Giresun, günümüzde özellikle hala bu dönemden kalan mimarileri ile ilgi çekmeyi başarır. Eskiden Gogara Kilisesi olarak kullanılan ve bugün kronolojik sıra ile şehrin tarihini ziyaretçileri ile buluşturan Giresun Müzesi, kentte görülmesi gerekenler listesinde mutlaka yer edinmeli.

Muğla Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Muğla Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum-Milas ve Dalaman Havalimanı içinden de Muğla Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Muğla Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.