TatilCity.NET Adana Muğla uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Dalaman’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Adana’dan Dalaman uçuş süresi olarak aktarmalar da göz önüne alınırsa 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Adana Muğla uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Dalaman ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız en hesaplı Dalaman uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Muğla’da Nerelere Gidebiliriz?

Adana Muğla Uçak Bileti

Adana Muğla Uçak Bileti

Deniz manzarası, koyları, yeşil doğası ile Dalaman yerli ve yabancı turistlerin özellikle bahar ve yaz aylarında uğra turistik yerlerinden birisi. Muğla Dalaman’da gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunmakta. Mesela hem denize girmek hem de yeşil doğanın tadını çıkarmak isteyenler için Sarsıla Koyu güzel bir alternatif. Dalaman Çayı ise rafting tutkunlarını bekliyor.

Adana Muğla uçak bileti çok ucuz fiyatlarla…

Ünlülerin en sık gittiği yerlerden biri Köyceğiz’de yer alan Ekincik Koyu. Bu koyda denize girebilir ayrıca tekne turlarına katılabilirsiniz. Dalyan’a 30 dakikalık bir mesafede bulunan Kaunos Antik Kenti sizi hayretler içerisinde bırkacak. Antik Çağ’da bu liman kenti özellikle önemli bir yerdi. Doğal yapıdaki Kocagöl ise Sarsala koyuna giderken kentten 8 km mesafede konumlanır. Gece ışıklandırmaları ile büyülü bir yer haline gelen Dalyan Kral Mezarlarını da görmeden geçmeyin.

Adana Muğla uçak bileti fiyatları

Dalaman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air uçak bileti, Türk Hava Yolları uçak bileti, Pegasus uçak bileti AnadoluJet uçak bileti satıyoruz. Bütün hava yolu şirketlerinin Dalaman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Dalaman’a ya da Dalaman’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı olana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Muğla uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Adana Muğla Uçak Bileti alanlar için transfer bilgileri

Adana Muğla Uçak Bileti alanlar için Dalaman Havalimanı transfer bilgileri

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Adana Muğla Uçak Bileti web sitemizde çok ucuz.